Productbeschrijving
De Benning CM 10-PV Stroomtang-Multimeter TRUE RMS is een stroomtang om stroom (in ampère) en temperaturen mee te meten. Door middel van voltsensoren kan de tang contactloos een spanningsindicatie geven en controleren op breuken in de kabels. Dit wordt gemeten met de TRUE RMS meetmethode.
Specificaties
| Internal Reference | MFQ-023-0105348 |
| EAN/SKU | 4014651446885 |
| Merk | Benning |
| Temperatuurbereik | -40℃ tot 400℃ |
| Gewicht | 0,445kg |
| Hoogte | 240mm |
| Breedte | 86mm |
| Diepte | 48mm |
Alternatieve producten
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.