Productbeschrijving
De F-Tronic Lege Groepenkast Verdeler 2x12 Wit is een witte uitbouw groepenkast bestaande uit 24 modules verdeeld over 2 rijen. De groepenkast is 220x330mm.
Specificaties
| Internal Reference | MFQ-023-0105774 |
| EAN/SKU | 4034338913974 |
| Merk | F-Tronic |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 330mm |
| Hoogte | 110mm |
| Breedte | 220 |
| Materiaal | Kunststof, Kunststof |
| Nom. (meet)spanning | 400V |
| Breedte in module-eenheden | 24 |
Alternatieve producten
Je dynamische snippet wordt hier weergegeven... Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet genoeg opties hebt opgegeven om de inhoud op te halen.
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.