Productbeschrijving
De Noark Ex9CL-100 4P 100A A S aardlekschakelaar is geschikt voor zowel residentiële als industriële toepassingen en biedt betrouwbare aardlekbeveiliging voor 3-fase installaties. Deze RCCB werkt volgens een elektromagnetisch, spanningsonafhankelijk principe, waarbij spanning alleen nodig is voor het testen via de T-testknop.
De selectieve (S) uitvoering met een foutstroom van 100 mA is bedoeld voor hoofdaardlekbeveiliging en zorgt voor tijdsvertraging, zodat onderliggende beveiligingen eerst kunnen aanspreken. Voor een correcte werking wordt aanbevolen de aardlekschakelaar maandelijks te testen, conform geldende regelgeving.
Specificaties
| Internal Reference | MFQ-023-0106558 |
| EAN/SKU | 8592765007384 |
| Merk | Noark |
| Aantal fasen | 3-fase |
| Aantal polen | 4 |
| Nom. (meet)stroom | 100A |
| Nom. foutstroom | 100mA |
| Type lekstroom | A |
| Nom. (meet)spanning | 400V |
| Frequentie | 50Hz |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Uitschakelkarakteristiek | Selectief (S) |
Alternatieve producten
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.