Productbeschrijving
De Noark Ex9BL-N 1P+N B32 A aardlekautomaat is geschikt voor zowel residentiële als industriële toepassingen en combineert aardlek- en overstroombeveiliging in één apparaat. Met een nominale stroom van 32A, B-karakteristiek en een foutstroom van 30mA (type A) biedt deze RCBO snelle en betrouwbare bescherming tegen lekstromen, overbelasting en kortsluiting, met name bij installaties met lage inschakelstromen.
De aardlekbeveiliging werkt volgens een elektromagnetisch, spanningsonafhankelijke principe. Spanning is alleen nodig bij het testen via de T-testknop. Voor een correcte werking wordt aanbevolen de aardlekautomaat maandelijks te testen, conform geldende regelgeving.
Specificaties
| Internal Reference | MFQ-023-0106560 |
| EAN/SKU | 8592765076427 |
| Merk | Noark |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Aantal fasen | 1-fase |
| Aantal polen | 2 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Breedte in module-eenheden | 2 |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Nom. (meet)stroom | 32A |
| Nom. foutstroom | 30mA |
| Nom. (meet)spanning | 230V |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Spanningstype | AC |
| Type lekstroom | A |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Nom. afschakelvermogen EN 60898 | 6kA |
Alternatieve producten
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.