Productbeschrijving
De Noark Ex9L-N 4P 16A A aardlekschakelaar is voornamelijk geschikt voor huishoudelijke installaties en biedt betrouwbare aardlekbeveiliging voor 3-fase installaties. De aardlekschakelaar werkt volgens een elektromagnetisch, spanningsonafhankelijk principe, waarbij spanning alleen nodig is voor het testen via de T-testknop.
Deze uitvoering is bedoeld voor basisbeveiliging in minder veeleisende toepassingen. Voor een correcte werking wordt aanbevolen de aardlekschakelaar maandelijks te testen, conform geldende regelgeving.
Specificaties
| Internal Reference | MFQ-023-0106568 |
| EAN/SKU | 8592765083609 |
| Merk | Noark |
| Aantal fasen | 3-fase |
| Aantal polen | 4 |
| Nom. (meet)stroom | 16A |
| Nom. foutstroom | 30mA |
| Type lekstroom | A |
| Nom. (meet)spanning | 400V |
| Frequentie | 50Hz |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 4 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Alternatieve producten
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.