Productbeschrijving
De Noark Ex9BL20J 1PN C16 A aardlekautomaat is een compacte 1-module RCBO voor residentiële toepassingen, waarin aardlek- en overstroombeveiliging zijn gecombineerd in één apparaat. Met een bouwbreedte van slechts 18 mm is deze aardlekautomaat uitermate geschikt voor ruimtebesparende groepenkasten.
De automaat combineert een magnetische aardlekbeveiliging (30mA, type A) met een thermische en magnetische beveiliging tegen overbelasting en kortsluiting. Dankzij de spanningsonafhankelijke werking blijft de beveiligingsfunctie betrouwbaar; spanning is uitsluitend nodig voor het testen via de T-testknop.
Met een nominale stroom van 16A en een C-karakteristiek is deze RCBO geschikt voor installaties met hogere inschakelstromen, zoals verlichtingsgroepen met LED-drivers, voedingen en lichte motorbelastingen.
Specificaties
| Internal Reference | MFQ-023-0106572 |
| EAN/SKU | 8592765174789 |
| Merk | Noark |
| Aantal fasen | 1-fase |
| Aantal polen | 2 |
| Nom. (meet)stroom | 16A |
| Nom. foutstroom | 30mA |
| Type lekstroom | A |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Nom. (meet)spanning | 230V |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 (kA) | 6kA |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | AC |
Alternatieve producten
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.