Productbeschrijving
De Noark Ex9BN 4P B63 installatieautomaat is een 3-fase installatieautomaat met meeschakelende nul, geschikt voor zowel woningbouw als industriële toepassingen. Met een nominale stroom van 63A, B-karakteristiek en een kortsluitvermogen van 6kA biedt deze automaat snelle en betrouwbare bescherming tegen overbelasting en kortsluiting, met name bij installaties met lage inschakelstromen.
De installatieautomaat behoort tot de Noark Ex9BN-serie en is compatibel met diverse Ex9-accessoires, waaronder hulp- en signaalcontacten, shunt trip, onder- en overspanningsspoelen en een RCD-add-on blok. Hierdoor is de automaat flexibel inzetbaar en eenvoudig uitbreidbaar binnen verdeelinrichtingen.
Specificaties
| Internal Reference | MFQ-023-0106579 |
| EAN/SKU | 8592765000903 |
| Hoogte | 89 mm |
| Breedte | 79,5 mm |
| Lengte | 74 mm |
| Gewicht | 0,48 kg |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Aantal polen | 4 |
| Nom. (meet)stroom | 63A |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 (kA) | 6kA |
Alternatieve producten
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.