Productbeschrijving
De Noark Ex9BL20J 1PN C20 A aardlekautomaat is een compacte 1-module RCBO voor residentiële toepassingen, waarin aardlek- en overstroombeveiliging zijn gecombineerd in één apparaat. Met een bouwbreedte van slechts 18 mm is deze aardlekautomaat ideaal voor ruimtebesparende groepenkasten.
De automaat combineert een magnetische aardlekbeveiliging met een thermische en magnetische beveiliging tegen overbelasting en kortsluiting. Dankzij de spanningsonafhankelijke werking blijft de beveiligingsfunctie betrouwbaar; spanning is uitsluitend nodig voor het testen via de T-testknop.
De C-karakteristiek maakt deze RCBO geschikt voor toepassingen met hogere inschakelstromen.
Specificaties
| Internal Reference | MFQ-023-0106668 |
| EAN/SKU | 8592765174796 |
| Merk | Noark |
| Aantal fasen | 1-fase |
| Aantal polen | 2 |
| Nom. (meet)stroom | 20A |
| Nom. foutstroom | 30mA |
| Type lekstroom | A |
| Uitschakelkarakteristiek | C |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Nom. (meet)spanning | 230V |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 (kA) | 6kA |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | AC |
Alternatieve producten
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.