Productbeschrijving
De Noark Ex9BL20J 1PN B20 A aardlekautomaat is een compacte 1-module RCBO voor residentiële toepassingen, waarbij aardlek- en overstroombeveiliging zijn gecombineerd in één apparaat. Dankzij de smalle bouwbreedte van slechts 18 mm is deze aardlekautomaat ideaal voor ruimtebesparende installaties in groepenkasten.
De automaat combineert een magnetische aardlekbeveiliging met een thermische en magnetische overstroombeveiliging tegen overbelasting en kortsluiting. De spanningsonafhankelijke werking zorgt voor een betrouwbare beveiligingsfunctie; spanning is alleen nodig voor het testen via de T-testknop.
Voor een correcte werking wordt periodiek testen aanbevolen conform lokale regelgeving.
Specificaties
| Internal Reference | MFQ-023-0106697 |
| EAN/SKU | 8592765174741 |
| Merk | Noark |
| Aantal fasen | 1-fase |
| Aantal polen | 2 |
| Nom. (meet)stroom | 20A |
| Nom. foutstroom | 30mA |
| Type lekstroom | A |
| Uitschakelkarakteristiek | B |
| Aantal beveiligde polen | 1 |
| Nom. (meet)spanning | 230V |
| Energiebegrenzingsklasse | 3 |
| Nom. afschakelvermogen IEC 60947-2 (kA) | 6kA |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Meeschakelende nul | Ja |
| Overspanningscategorie | 3 |
| Vervuilingsgraad | 2 |
| Breedte in module-eenheden | 1 |
| Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
| Spanningstype | AC |
Alternatieve producten
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.