Productbeschrijving
Sofar BT 5000-A 5kWh batterij + 1-fase 2,5kW geïntegreerd omvormer. WiFi, 400x800x175mm,50kg
Specificaties
| Internal Reference | MFQ-023-0106929 |
| EAN/SKU | |
| Aantal fasen | 1-fase |
| Beschermingsgraad (IP) | IP66 |
| Frequentie | 50/60Hz |
| Maximale capaciteit | 5,12kWh |
| Maximaal vermogen omvormer | 2,5kW |
| Temperatuurbereik | 0℃ tot 50℃ |
| Gewicht | 50kg |
| Breedte | 400mm |
| Hoogte | 800mm |
| Diepte | 175mm |
Alternatieve producten
Je dynamische snippet wordt hier weergegeven... Dit bericht wordt weergegeven omdat je niet genoeg opties hebt opgegeven om de inhoud op te halen.
To install this Web App in your iPhone/iPad press
and then Add to Home Screen.